Kom jij een handje helpen bij de verhuizing van meneer?
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspunt.com/o/Hulp-Dichtbij/p2p-activiteiten/Kom-jij-een-handje-helpen-bij-de-verhuizing-van-meneer/74788/ om je aan te melden
Samenvatting
Meneer gaat binnen Hoorn verhuizen. Hij heeft wat hulp van familie maar wat extra hulp zal heel fijn zijn. Zet je spierballen in om mee te helpen!Uitgebreide omschrijving
Meneer is 52 jaar en hij gaat verhuizen, binnen Hoorn. Omdat meneer een licht verstandelijke beperking heeft is het nogal een grote stap. Maar met alle hulp en steun van zijn zus gaat het allemaal vrij soepel.
Meneer ontvangt op 10 januari de sleutel van zijn nieuwe woning, dit is wat sneller dan hij had gedacht.
Ze kunnen een busje huren waar de spullen mee verhuisd kunnen worden. Het gaat vooral om het tillen van wat meubels. Een dressoir, een bank, een bed (in delen) een kast en dit soort spullen. Omdat ze met een klein team aan het werk gaan, is de hulp van één of twee extra paar handen wel gewenst. Het gaat om de week van 17 januari.
Je zal met heel veel dankbaarheid, plezier en open armen ontvangen worden door deze familie. Alle kleine beetje hulp zijn welkom.
Over Hulp Dichtbij
Via de website zie je een actueel overzicht van vragen én aanbieders.