Chauffeur voor de buurtbus
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspunt.com/o/Buurtbus-Wervershoof---Enkhuizen-WASE-Lijn-438/activiteiten/Chauffeur-voor-de-buurtbus/22204 om je aan te melden
Samenvatting
Buurtbus WASE tussen Wervershoof, Andijk, Stede Broec en Enkhuizen zoekt chauffeurs.Uitgebreide omschrijving
BUURTBUSVERENIGING WASE (BUS 438) zorgt voor de busverbinding tussen Wervershoof en Enkhuizen. De busdienst rijdt van ma t/m vr van ongeveer 7:00u tot 19:00u. Er wordt gereden in blokken van ongeveer 3 uur. Wij hebben hiervoor nog steeds vrijwillige chauffeurs nodig, want zonder vrijwilligers zou er namelijk voor heel veel mensen geen openbaar vervoer meer zijn in onze regio. Rijbewijs B is al voldoende, er wordt in kleine 8 persoonsbusjes gereden. ( Mercedes met automaat).
Wij zoeken vrijwilligers die in de regio Enkhuizen / Stede Broec / Andijk wonen en 1 of 2 keer per week ’s ochtends en/of einde middag beschikbaar zijn om met onze acht-personenbus, passagiers te vervoeren. De ritten starten vanuit de brandweergarages Enkhuizen en Andijk. Een dienst duurt 3 uur.
Wij zijn een enthousiast team met ongeveer 50 chauffeurs die zich van maandag t/m zaterdag inzetten voor de passagiers. Wij organiseren een paar keer per jaar een bijeenkomst met hapjes en drankjes om gezellig met elkaar, de in de bus opgedane leuke ervaringen, uit te wisselen. Uiteraard bent u verzekerd tijdens dit vrijwilligerswerk.
U bent in bezit van een rijbewijs B, bent geduldig en klantgericht.