Bent u onze nieuwe woningvrijwilliger die een huiskamer gezellig maakt?
Contactpersoon
Vivian Geels
#45652
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspunt.com/o/Omring-woonzorglocatie-Waterpark/activiteiten/Bent-u-onze-nieuwe-woningvrijwilliger-die-een-huiskamer-gezellig-maakt/45652 om je aan te melden
Samenvatting
Wij zoeken mensen die in staat zijn een fijne sfeer te creëren in onze huiskamer en extra aandacht willen geven aan onze bewoners.
Uitgebreide omschrijving
Die paar uurtjes extra gezelligheid laten onze bewoners stralen.
Kunt u goed luisteren en vindt u het leuk om samen met een ander ontspannende, dingen te doen?
Onze bewoners zijn blij met de extra aandacht die u in hun dagelijks leven brengt. U komt een ochtend of middag bij onze bewoners thuis in de woongroep waar vijf a zes mensen wonen. Uw aanwezigheid levert hen fijne momenten van gezellige afleiding. Dit kan door samen koffie te drinken, een spelletje te doen, de krant (voor) te lezen of gewoon even samen een praatje te maken.
Wij zoeken vrijwilligers die iets toe willen voegen aan de huiselijke gezelligheid. Wilt u ook samen fijne momenten meemaken? Neem contact met ons op voor een kennismakingsgesprek en te bespreken hoe dit het beste in uw agenda past.
Wat vrijwilligers nodig hebben
😇 Verklaring Omtrent Gedrag
🗣️ Beheersing van het Nederlands
Wat wij vrijwilligers aanbieden
🤝 Extra begeleiding
Over Omring woonzorglocatie Waterpark
Omring werkt al meer dan honderd jaar in West-Friesland en de kop van Noord-Holland. We richten ons op mensen die zorg nodig hebben op kwetsbare momenten, vanuit de visie eigen regie, samen en positief. Dit doen we door mensen te stimuleren de dingen te blijven doen, die zij zelf kunnen, samen met de inzet van familie, bekenden en vrijwilligers, door goede zorg en ondersteuning zowel thuis als in onze woonlocaties. We werken met kennis, ervaring en natuurlijk met gevoel.










