Word jij het maatje van deze echte zeeman uit Hoorn?
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspunt.com/o/Hulp-Dichtbij/p2p-activiteiten/Word-jij-het-maatje-van-deze-echte-zeeman-uit-Hoorn/98487 om je aan te melden
Samenvatting
Een warme persoonlijkheid met een indrukwekkend levensverhaal zoekt gezelschap voor fijne gesprekken en wandelingen.Uitgebreide omschrijving
Een trotse Westfries met de wereld in zijn hart
Meneer is geboren in 1941 in Hoorn en stond al jong aan het roer van zijn eigen avontuur: als stuurman voer hij over alle wereldzeeën. Tot een heftige schipbreuk zijn leven voorgoed veranderde. Daarna vond hij nieuw houvast aan wal: bij de gemeente Hoorn én later tussen de scheepsmodellen van het Zuiderzeemuseum.
Tegenwoordig woont hij samen met zijn vrouw in een zorginstelling en mist hij één ding: een maatje. Iemand die tijd voor hém heeft. Die het leuk vindt om te luisteren, te praten of samen een klein ommetje te maken.
Wat maakt hem bijzonder?
- Hij weet veel, zeker over Hoorn en haar geschiedenis
- Hij is warm, vriendelijk en oprecht geïnteresseerd
- Hij heeft een bewogen leven geleid en deelt daar graag over
- Door een herseninfarct spreekt hij wat trager, maar zijn geest is nog scherp
Wie zoeken wij?
Een rustig en geduldig iemand die openstaat voor mooie verhalen, geïnteresseerd is in (zee)geschiedenis of gewoon graag écht contact maakt.
Waarom jouw bezoek het verschil maakt
Zijn dochters wonen ver weg en kunnen er niet altijd zijn. Daarom is een betrokken maatje van onschatbare waarde. Jouw gezelschap geeft hem iets om naar uit te kijken, naast de zorg die hij al ontvangt.
Zin in een kop koffie met een oud-stuurman die de wereld heeft gezien?
Laat het ons weten. Eén uurtje van jouw tijd betekent voor hem een wereld van verschil.
(foto is door AI gegenereerd)
Over Hulp Dichtbij
Via de website zie je een actueel overzicht van vragen én aanbieders.