Weghalen van een prunus-laurierhaag!

Praktische informatie
Vacature • Eenmalig
Contactpersoon
Hulp
#47399
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspunt.com/o/Hulp-Dichtbij/p2p-activiteiten/Weghalen-van-een-prunus-laurierhaag/47399 om je aan te melden
Oudere dame is op zoek naar hulp van sterke tuinvrijwilliger.
Ze heeft al enige tijd problemen met de riolering. Hier is naar gekeken en nu blijkt dat de rioolbuis in haar voortuin is gebarsten en vervangen zal moeten worden.. Het woningbouw bedrijf is bereid om de rioolbuis te vervangen, maar boven de breuk in de rioolbuis, staat een prunus-laurierhaag. Deze staat in de weg, en zal weggehaald moeten worden. Hier zal ze zelf zorg voor moeten dragen. Dit is voor haar niet haalbaar en niet te doen.
Ze is dringend op zoek naar helpende handen die deze hoge (2 meter) heg , met flinke stammen, weg wil halen en wil afvoeren. Het zou wel heel fijn zijn als er een vrijwilliger is die een auto heeft met een trekhaak en mogelijk een aanhanger, en anders kan er mogelijk na overleg een aanhanger gehuurd worden. Een kleine vergoeding is bespreekbaar. Het zal haar veel rust geven!
Wil jij/jullie deze dame helpen?
Laat het ons zo snel mogelijk weten!
Gerelateerd aan
Over Hulp Dichtbij
Hulp Dichtbij is de plek waar particuliere hulpvragers hulp kunnen vragen van een vrijwilliger én waar vrijwilligers hun diensten kunnen aanbieden aan hulpvragers.
Via de website zie je een actueel overzicht van vragen én aanbieders.
De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vrijwilligersvacatures vinden.






