Samen een maaltijd voorbereiden!
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspunt.com/o/Hulp-Dichtbij/p2p-activiteiten/Samen-een-maaltijd-voorbereiden/39379 om je aan te melden
Samenvatting
Sympathieke jongeman (37) zoekt een vrijwilliger die het leuk vindt om bij hem thuis te komen koken.Uitgebreide omschrijving
Hij heeft op z'n 21ste een ongeluk gehad waardoor hij Niet-Aangeboren-Hersenletsel heeft. Hij kan daardoor wat traag reageren. Het beste is om 1 ding tegelijk te vragen. Het zou heel fijn zijn als er iemand is die 1x in de 14 dagen bij hem wil komen koken.
Zijn interesses zijn reizen met de trein en het bezoeken van een stad, zoals Alkmaar of Haarlem en daar rondwandelen. Het zou fantastisch zijn als dit in de vakantie een keer gecombineerd kan worden of een andere afspraak over gemaakt kan worden.
De activiteit kan plaatsvinden volgens de RIVM richtlijnen.
Deze vacature is in samenwerking met Esdege-Reigersdaal, zij zullen de kennismaking begeleiden.
Houd jij van koken en wil jij dit samen met deze man doen en/of in de vakantie erop uit gaan?
Laat het ons weten!
Over Hulp Dichtbij
Via de website zie je een actueel overzicht van vragen én aanbieders.