Kom jij bij meneer langs?
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspunt.com/o/Hulp-Dichtbij/p2p-activiteiten/Kom-jij-bij-meneer-langs/61031 om je aan te melden
Samenvatting
Meneer is doof, hij houd ontzettend van gezelligheid en daarom zou hij het erg leuk vinden om jou regelmatig te ontmoeten!Uitgebreide omschrijving
Hij is 60 jaar en hij woont in Wognum. Voor deze aardige meneer zijn wij op zoek naar een spontane, gezellige en geduldige vrijwilliger.
Meneer woont samen met zijn zoon. Dit gaat prima maar zijn zoon heeft ook zijn eigen dingen. Verder is meneer zijn netwerk maar klein. Hij heeft echt de behoefte om regelmatig met iemand af te spreken. Iemand om mee te kletsen of eens een wandelingetje mee te maken. Hij is nog helemaal goed ter been. Hij wandelt zelf nog iedere keer naar het winkelcentrum om zijn boodschappen te doen. Meneer is wel van de gezelligheid maar door zijn doofheid en zijn kleine netwerk voelt hij zich steeds meer eenzaam. Ook, is zijn lieve vrouw 17 maanden terug overleden. Hij zou graag een vrijwilliger hebben waarmee hij over leuke dingen kan praten maar soms ook wel over zijn vrouw.
Deze aardige man, is simpelweg gewoon toe aan wat gezelligheid. Leuke dingen doen, kletsen en genieten!
Door zijn doofheid kan het soms wat lastiger zijn om te communiceren maar samen zullen jullie hier zeker uit komen. Bij de eerste kennismaking zal er een vertrouwenspersoon van meneer aanwezig zijn om jullie te begeleiden. Indien mogelijk, kan er zelfs een tolk bij aanwezig zijn.
De communicatie gaat vooral met duidelijk spreken, handgebaren en door middel van pen en papier.
Omdat meneer doof is, zijn de volgende punten erg belangrijk:
- Goed articuleren
- Iemand zonder opvallend accent
- Geen baard/snor
Verder heeft hij geen voorkeur, zolang jullie samen kunnen lachen en het gezellig hebben zit het helemaal goed!
Deze vacature is in samenwerking met GGMD
Over Hulp Dichtbij
Via de website zie je een actueel overzicht van vragen én aanbieders.