Heb jij verstand van computers?
Eenmalig · 0–2 uur
Blokker, Noord-Holland, Nederland
TrainingOnderwijsZorgHulpverleningComputerData ScienceNederlandsEngelsAnders
Vluchtelingen & MinderhedenZorgWelzijn
Contactpersoon
Hulp
#70752
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspunt.com/o/Hulp-Dichtbij/p2p-activiteiten/Heb-jij-verstand-van-computers/70752 om je aan te melden
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspunt.com/o/Hulp-Dichtbij/p2p-activiteiten/Heb-jij-verstand-van-computers/70752 om je aan te melden
Samenvatting
Ben jij bekent met het merk OS Linux? Meneer heeft hard jouw hulp nodig!Uitgebreide omschrijving
Meneer woont in Blokker. Hij woont hier pas met zijn vrouw en 6 kinderen. Meneer heeft een nieuwe laptop maar heeft hier zelf geen verstand van. Hoe werkt de laptop? Wat kan hij hier het beste mee? Hoe kan hij hier het beste gebruik van maken? Welke programma's zijn handig om hier op te hebben? En zo zullen er vast nog meer vragen zijn.
De kinderen gaan naar school en op de donderdag is meneer de hele dag beschikbaar. Het zou dus prettig zijn als jij wekelijks op deze dag kan ondersteunen. Dit zal dan maximaal 2 uurtjes per keer zijn.
Meneer spreekt Afghaans, Engels en redelijk Nederlands.
Over Hulp Dichtbij
Hulp Dichtbij is de plek waar particuliere hulpvragers hulp kunnen vragen van een vrijwilliger én waar vrijwilligers hun diensten kunnen aanbieden aan hulpvragers.
Via de website zie je een actueel overzicht van vragen én aanbieders.
Via de website zie je een actueel overzicht van vragen én aanbieders.