Wie komt er gezellig op bezoek bij deze gezellige mevrouw?
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspunt.com/o/Hulp-Dichtbij/activiteiten/Wie-komt-er-gezellig-op-bezoek-bij-deze-gezellige-mevrouw/80825 om je aan te melden
Samenvatting
Mevrouw zoekt een maatje om gezellig een kopje koffie mee te drinken en een goed gesprek te houden, mevrouw is lekker modern en heeft overal een woordje voor.Uitgebreide omschrijving
Mevrouw is een 84-jarige dame en zoekt een gezellig maatje waarmee ze een leuk gesprek kan houden. Ze is een tijdje geleden verhuisd naar Midwoud om dichter bij haar zoon te wonen maar mist daardoor wel iemand om gezellig mee te kletsen. Ze gaat nog iedere ochtend naar het buurthuis voor de koffieochtend, maar mist toch nog wel een maatje.
Mevrouw is een gezellige dame met lichte dementie waar je in een gesprek nog eigenlijk niks van merkt, mevrouw heeft vroeger bij de marine gezeten dus een beetje stoer is ze zeker. Vroeger was ze voorzitter van verschillende clubs en heeft ze vrijwilligerswerk gedaan. Mevrouw is nog lekker modern en heeft dus ook overal een woordje voor en praat graag over van alles en nog wat.
Word jij het nieuwe maatje van deze gezellige mevrouw?
Over Hulp Dichtbij
Via de website zie je een actueel overzicht van vragen én aanbieders.