Houd jij van tevreden klanten? Kom helpen in "het Winkeltje" van de Hoge Hop

Praktische informatie
Vacature • Structureel werk
Contactpersoon
Karin Twisk
Voorwaarden
#22233
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspunt.com/o/Omring-woonzorglocatie-De-Hoge-Hop/activiteiten/Houd-jij-van-tevreden-klanten-Kom-helpen-in-het-Winkeltje-van-de-Hoge-Hop/22233 om je aan te melden
Ben jij die enthousiaste, klantvriendelijke vrijwilliger die ons wilt helpen in het winkeltje van de Hoge Hop?
Het is gezellig in "het winkeltje".
Kom je helpen? Je ontvangt en begeleid de klanten in de winkel van het zorgcentrum de Hoge Hop. Hier wonen mensen met een vorm van dementie. Zij komen ook in de winkel waar kleding, kaarten en cadeautjes en dagelijkse boodschapjes te koop zijn. Je ontvangt en begeleidt de klanten in de winkel waar nodig. Wanneer er een aankoop wordt gedaan, reken je alles af met een kassa. Voordat je start in het winkeltje wordt je uiteraard ingewerkt. We zoeken meerdere mensen die willen invallen in de winkel op woensdag en/of vrijdagochtend van 09:30 tot 12:30 uur.
Ben jij representatief en klantgericht en heb je affiniteit met onze doelgroep? Neem contact op!
Wat krijgt jij hiervoor terug?
- Reiskostenvergoeding
- Persoonlijke begeleiding
- Eindejaar-attentie
- Leuke vrijwilligersbijeenkomsten
Gerelateerd aan
Over Omring woonzorglocatie De Hoge Hop
Omring werkt al meer dan honderd jaar in West-Friesland en de kop van Noord-Holland. We richten ons op mensen die zorg nodig hebben op kwetsbare momenten, vanuit de visie eigen regie, samen en positief. Dit doen we door mensen te stimuleren de dingen te blijven doen, die zij zelf kunnen, samen met de inzet van familie, bekenden en vrijwilligers, door goede zorg en ondersteuning zowel thuis als in onze woonlocaties. We werken met kennis, ervaring en natuurlijk met gevoel.
Bekijk meer activiteiten van Omring woonzorglocatie De Hoge Hop








