1 keer in de 2 weken samen boodschappen doen
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspunt.com/o/Omring-Thuiszorg-Hoorn/activiteiten/1-keer-in-de-2-weken-samen-boodschappen-doen/63435 om je aan te melden
Samenvatting
Op donderdagmiddag samen een boodschapje doen en een kopje koffie drinken.Uitgebreide omschrijving
Vind jij het leuk om eens in de 2 weken op donderdagmiddag samen met een mevrouw van einde 80 jaar op pad te gaan? Woonachtig nabij het centrum van Medemblik. Én ben jij in het bezit van een geldig autorijbewijs? Lees dan gauw verder!
Mevrouw zou het heel fijn vinden om samen met jou, én met jouw auto, een boodschapje te gaan doen. De benzine kosten worden uiteraard verrekend!
Ook zou mevrouw het gezellig vinden om samen een praatje te maken en een kopje koffie te drinken.
Daarnaast is tuinieren is één van mevrouw haar hobby's die zij met jou zou willen delen, mits jij dit ook leuk vindt natuurlijk.
Ben jij diegene waar mevrouw naar uit gaat kijken? Neem dan snel contact op.
Vrijwilligerswerk bij Omring
Ons doel is om zoveel mogelijk win-win situaties te creëren. Door jou als vrijwilliger in te zetten daar waar jouw talenten het beste tot hun recht komen. Passend bij jouw wensen, persoonlijke omstandigheden en beschikbare tijd kun je met jouw inzet als vrijwilliger van grote toegevoegde waarde zijn.
Wat bieden wij jou:
o Reiskostenvergoeding
o Attentie bij jubileum
o Kerst attentie
o Vrijwilligers cafés
Om actief te kunnen zijn als vrijwilliger vragen wij kosteloos een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) voor je aan.