Navigatie overslaan
Vrijwilligerspunt Home
  • Alkmaar
  • Voor bedrijven
  • Voor jongeren
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Nederlandse Vereniging voor Autisme West-Friesland

Nederlandse Vereniging voor Autisme West-Friesland

Non-profit

De NVA biedt haar leden - mensen met autisme, hun naasten en andere geïnteresseerden - de mogelijkheden om elkaar te ontmoeten; Mensen aan wie je niet alles hoeft uit te leggen. Zo organiseert NVA ...

Sport & RecreatieMensen met een beperkingWelzijn
Activiteiten
Foto's

Contact

  • Maelsonstraat 12, 1624 NP Hoorn, Nederland
  • [email protected]
  • 0229-216499, WhatsApp: 06-10533987

Vrijwilligerspunt

  • Vacaturebank
  • Hulp Dichtbij
  • Trainingen & Workshops
  • Taalhuis
  • Voor jongeren
  • ANBI status

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Algemene Voorwaarden
  • Toegankelijkheidsverklaring
  • Cookies

Powered by Deedmob tools
Door op "Accepteren" te klikken, gaat u akkoord met het opslaan van cookies op uw apparaat om de sitenavigatie te verbeteren en het sitegebruik te analyseren. Voor meer informatie, bekijk onze Privacyverklaring.

Bordspellenfan gezocht!

Bordspellenfan gezocht!

Praktische informatie

Vacature • Structureel werk

3—4 uur/maand
Hoorn, Noord-Holland, Nederland

Contactpersoon

Nika Ettes

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands
Nederlandse Vereniging voor Autisme West-Friesland

#116185
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspunt.com/o/Nederlandse-Vereniging-voor-Autisme-Hoorn/activiteiten/Bordspellenfan-gezocht/116185 om je aan te melden

Bordspellen uitleggen en spelen bij de maandelijkse bordspellenmiddag voor volwassenen met autisme met een gemiddelde tot hoge intelligentie.

De Nederlandse Vereniging voor Autisme in Hoorn zoekt vrijwilligers!


Ben jij dol op bordspellen, vind je het leuk om nieuwe spellen uit te proberen en aan anderen uit te leggen? Dan is deze vrijwilligersbaan echt iets voor jou!


Omschrijving:

Met een groepje van ongeveer vier NVA-vrijwilligers organiseren we maandelijks op zaterdagmiddag een bordspellenmiddag voor volwassenen met autisme met een gemiddeld tot hoge intelligentie. Deze middag vindt plaats bij De Hoofdzaak WF aan Wilhelminalaan 2 te Hoorn. De bordspellenmiddag zelf duurt van 13.30 tot 16.30u. In verband met het opstarten en afronden zul je als vrijwilliger van 13.00-17.00u bezig zijn.


We bieden zowel iets grotere strategische bordspellen als de wat kleinere spellen aan en spelen tijdens deze middag in meerdere groepjes diverse spellen. Gemiddeld komen er zo'n 20 bezoekers per middag.


Data in 2026: 11-apr, 9-mei, 13-jun, 11-jul, 15-aug, 12-sep, 10-okt, 14-nov, 12-dec.


Taken van een vrijwilliger tijdens deze middag:

  • Voorbereiding: Voorafgaand aan de middag maakte onze Spelmaster in overleg met de andere vrijwilligers een verdeling van de te spelen spellen per tafel. Het kan zijn dat je voorafgaand aan een spellenmiddag nog even zult willen verdiepen in spelregels van het spel waar je bij gaat zitten. Bijv. door een youtube-filmpje met de spelregels te bekijken.
  • Klaarzetten: Samen met de andere vrijwilligers de ruimte klaarzetten: tafels/stoelen, koffie/thee/koekjes en de spellen klaarzetten.
  • Tijdens de spellenmiddag: De deelnemers ontvangen, samen met de deelnemers bordspellen spelen, soms een spel opzetten en uitleggen aan een groepje, sommige deelnemers wat helpen bij het spelen. Soms speel je zelf mee, soms zit je er gezellig bij en help je waar hulp nodig is.
  • Opruimen: Samen met deelnemers en vrijwilligers opruimen: Spellen terug in de doos doen, tafels en stoelen terugzetten, kopjes in de afwasmachine zetten, ruimte netjes achterlaten.
  • Kort evalueren: Even kort met de andere vrijwilligers nabespreken hoe de middag ging en of er de volgende keer nog ergens op gelet moet worden.


Lijk het jou leuk om onderdeel van ons vrijwilligersteam te worden en een gezellige middag voor jezelf en de andere aanwezigen te creëren? Dan kunnen we in een (telefonisch)gesprek uitzoeken waar jouw krachten liggen en wat je liever aan iemand anders over zou willen overlaten.


Wat vragen wij van jou?

  • Je bent dol op het spelen van (bord)spellen
  • Je vindt het leuk om nieuwe spellen uit te zoeken
  • Je vindt het leuk om spellen aan anderen uit te leggen en op te starten.
  • Je bent bekend met autisme of staat ervoor open hier iets meer over te leren.
  • Je woont in Hoorn of in de omgeving ervan.
  • Je bent NVA-lid of bereid dit te worden.
  • Je kunt discreet omgaan met vertrouwelijke informatie.
  • Je wilt samenwerken met andere NVA-vrijwilligers.


Wat bieden wij?

  • Maandelijks een gezellige zaterdagmiddag met dankbare deelnemers.
  • Het werken met een enthousiast team.
  • Een inwerkperiode zodat je niet in het diepen wordt gegooid.
  • Ondersteuning vanuit het regionaal bestuur.
  • Gratis entree voor ons jaarlijks congres.
  • Jaarlijkse vrijwilligersdag.


Wil je graag meer weten? Neem dan contact met ons op!

Gerelateerd aan

Ondersteunend werk
Activiteiten begeleiden
Sociaal contact
Begeleiding
Gastvrijheid en ontvangst
Mensen met een beperking
Sport & Recreatie
Welzijn

Hoe kom ik er?

Over Nederlandse Vereniging voor Autisme West-Friesland

De NVA biedt haar leden - mensen met autisme, hun naasten en andere geïnteresseerden - de mogelijkheden om elkaar te ontmoeten; Mensen aan wie je niet alles hoeft uit te leggen. Zo organiseert NVA West-Friesland o.a. autismecafé's, inloopspreekuur (loket), lotgenotengespreksgroepen, lezingen, losse uitjes en willen we in de toekomst graag nog andere activiteiten opzetten voor onze doelgroep.

Bekijk meer activiteiten van Nederlandse Vereniging voor Autisme West-Friesland

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vrijwilligersvacatures vinden.

Vrijwilligersvacatures die je misschien ook interessant vindt

Gastheer/gastvrouw Autismecafé Hoorn (vrijdagavond)

Structureel werk · 2—3 uur/maand

Hoorn

Gastheer/gastvrouw Autismecafé Hoorn (vrijdagavond)

Bezorg onze bezoekers en jezelf een leuke avond!

Geplaatst door Nederlandse Vereniging voor Autisme West-Friesland
Stap voor stap weer sterker naar buiten

1-op-1 · Flexibele uren

Hoorn

Stap voor stap weer sterker naar buiten

Rustig vrouwelijk maatje gezocht voor een 34-jarige vrouw die graag weer meer buitenshuis wil ondernemen.

Geplaatst door Hulp Dichtbij
Gastvrouw/heer voor doe-club voor mensen met een beperking in Hoorn en Enkhuizen

Structureel werk · 0—6 uur/maand

Enkhuizen

Gastvrouw/heer voor doe-club voor mensen met een beperking in Hoorn en Enkhuizen

Wil jij mee naar de kermis, het etentje of de strandwandeling? Heb jij gevoel voor je medemens en houd je van samen plezier maken? Dan is dit iets voor jou!

Geplaatst door Vrijetijdsbesteding Esdégé-Reigersdaal
Zing mee en help Jimmy vrijer praten

Project (Tijdelijk) · 2—3 uur/week

Hoorn

Zing mee en help Jimmy vrijer praten

Zing een paar uur per week samen met Jimmy en help hem om met meer rust en vertrouwen te praten.

Geplaatst door Esdégé-Reigersdaal NAH-bij ambulant

Sep

18

Be Yourself Disco in Hoorn

Eenmalig · 18 sep, 19:00 - 23:30

Hoorn

Be Yourself Disco in Hoorn

Hou je van een biertje (tappen), van muziek en mensen ontvangen? Dan is gastheer/vrouw bij de Be Yourself Disco voor mensen met LVB zeker iets voor jou!

Geplaatst door Vrijetijdsbesteding Esdégé-Reigersdaal
Gastheer/gastvrouw Autismecafé Enkhuizen (zondagmiddag)

Structureel werk · 2—3 uur/maand

Enkhuizen

Gastheer/gastvrouw Autismecafé Enkhuizen (zondagmiddag)

Bezorg bezoekers en jezelf een gezellige middag

Geplaatst door Nederlandse Vereniging voor Autisme West-Friesland

Vind Trainingen die bij jou passen

Okt

8

Grenzen stellen

Training · 8 okt, 19:00 - 21:30

Hoorn

Grenzen stellen

Leer hoe belangrijk het is om je eigen grenzen te stellen. Hoe ga je daarbij op een respectvolle manier met jezelf en anderen om.

Geplaatst door Vrijwilligerspunt

Okt

21

Grenzen stellen

Training · 21 okt, 13:30 - 16:30

Hoorn

Grenzen stellen

Leer hoe belangrijk het is om je eigen grenzen te stellen en hoe je daarbij op een respectvolle manier met jezelf en anderen omgaat.

Geplaatst door Vrijwilligerspunt

Okt

20

Training Vrijwilligerscoördinator

Training · 20 okt, 19:00 — 27 okt, 21:30

Hoorn

Training Vrijwilligerscoördinator

Deze tweedaagse training biedt theorie, inzichten en praktijkuitwisseling die helpen bij het leggen van een stevige basis in de rol van vrijwilligerscoördinator

Geplaatst door Vrijwilligerspunt

Nov

4

Effectief communiceren

Training · 4 nov, 13:30 - 16:30

Hoorn

Effectief communiceren

Goede communicatie voorkomt misverstanden en zorgt voor meer plezier, vertrouwen en effectiviteit in je vrijwilligerswerk.

Geplaatst door Vrijwilligerspunt

Sep

23

Effectief communiceren

Training · 23 sep, 19:00 - 21:30

Hoorn

Effectief communiceren

Goede communicatie voorkomt misverstanden en zorgt voor meer plezier, vertrouwen en effectiviteit in je vrijwilligerswerk.

Geplaatst door Vrijwilligerspunt

Okt

9

Training Hospitality: van goed naar goud

Training · 9 okt, 19:00 - 21:30

Hoorn

Training Hospitality: van goed naar goud

Hoe jij het nog meer het verschil kunt maken als gastvrouw of gastheer bij een stichting of vereniging: van goed naar beter!

Geplaatst door Vrijwilligerspunt

Praktische informatie

Vacature • Structureel werk

3—4 uur/maand
Hoorn, Noord-Holland, Nederland

Contactpersoon

Nika Ettes

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands