Servicepunt vrijwilligers gezocht!
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspunt.com/o/MEE--de-Wering/activiteiten/Servicepunt-Vrijwilligers-gezocht/54901 om je aan te melden
Samenvatting
Ben jij iemand die graag een praatje maakt? Mensen graag helpt en oplossingsgericht werkt? Dan zoeken wij jou!Uitgebreide omschrijving
Voor het servicepunt WonenPlus in Wervershoof zijn wij op zoek naar een gezellige dame of heer die ons team komt versterken!
Al jaren zetten wij ons in voor mensen die graag hulp willen bij een klusje, hierbij is het servicepunt onmisbaar. Een abonnee kan gebruik maken van de diensten van WonenPlus door te bellen naar het servicepunt. Wanneer een abonnee jou belt ga je op zoek naar een passende match voor de vraag. Kortom: jij bent het visitekaartje van WonenPlus! Het team van WonenPlus bestaat uit een aantal dames, woonachtig in de omgeving en erg ervaren.
Jouw taken:
- Onderhouden van contact met vrijwilligers en abonnees per e-mail en telefonisch;
- Signaleren wanneer iets misschien niet loopt zoals het hoort;
- Licht administratieve taken;
- Meedenken in het ontwikkelen van nieuwe activiteiten voor abonnees;
- Informatie geven aan nieuwe vrijwilligers en abonnees;
- Deelnemen aan vergaderingen eens in de 6 weken.
Wie ben jij?
Als servicepunt medewerker ben jij de eerste die vaak spreekt met een vrijwilliger of abonnee, je moet dus goed kunnen luisteren en ook een gezellig praatje kunnen maken. Wij zoeken iemand die oplossingsgericht werkt en kijkt naar de mogelijkheden in plaats van de onmogelijkheden. computervaardigheden is een pré! Heb je geen ervaring met de computer? geen probleem, wij kunnen je hier mee helpen. Ook moet jij een VOG kunnen aanvragen, wanneer je hier meer over wil weten kun je contact opnemen met de coördinator.
Wat kun je van ons verwachten?
- Doen waar jij goed in bent, we kijken samen wat het beste bij jou past;
- Een gezellig en ervaren team waarin je jezelf ook kan blijven ontwikkelen;
- Echt iets kunnen betekenen voor een ander;
- Gratis lidmaatschap bij WonenPlus (als je onder onze doelgroep valt);
- Eigen ideeën en inbreng wordt zeer gewaardeerd;
- Jaarlijks etentje met alle vrijwilligers;
- Dagen en tijden in overleg.
Enthousiast geworden? Neem dan contact op. Of heb je misschien nog vragen? Dan horen wij het ook graag.
🗣️ Beheersing van het Nederlands
Over MEE & de Wering
* praktische hulp in en rond huis
* als chauffeur van onze Autodienst
* aan gezelligheid tijdens een bezoek aan mensen met dementie of een psychische kwetsbaarheid
* aan hulp bij diverse vragen rondom de thuisadministratie en
* aan bezoek bij mensen in de laatste levensfase.
In alle gevallen draag je bij aan het welzijn van degene die je helpt of bezoekt en vaak biedt je hun mantelzorgers wat ademruimte. Wil je meer weten? Lees het op onze website en sluit je aan bij ons topteam!