Ben jij ons warme welkom voor Buurtkamer Hoorn?

Ben jij ons warme welkom voor Buurtkamer Hoorn?

Structureel werk · 0—4 uur/week
Wilhelminalaan 2, 1623 MA Hoorn, Nederland
Gastvrijheid en ontvangstActiviteiten begeleidenOndersteunend werkMaatje & buddySociaal contactBegeleidingHulpverleningAndersHandwerkenFotografie & filmCreatiefMuziekComputerNederlands
Buurt & omgeving

Contactpersoon

Activiteit Delen
Leviaan Hoorn

#108787
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspunt.com/o/Leviaan-Hoorn/activiteiten/Ben-jij-ons-warme-welkom-voor-Buurtkamer-Hoorn/108787 om je aan te melden

Samenvatting

Word het warme welkom in Buurtkamer Hoorn en draag bij aan een gezellige ontmoetingsplek met aandacht, koffie en sociaal contact.

Uitgebreide omschrijving

Wat ga je doen?

Samen met jouw collega’s ontvang jij de deelnemers van Buurtkamer Hoorn. De Buurtkamer is een fijne en laagdrempelige plek waar deelnemers met psychische kwetsbaarheden welkom zijn voor een kop koffie, een praatje, een activiteit of een lunch. Niets moet, alles mag. Zoals een van de deelnemers mooi samenvat: ‘Iedereen mag zichzelf zijn, we doen er allemaal toe’.


Jij zorgt voor een warm welkom mét een glimlach, biedt mensen een kop koffie of thee aan en ondersteunt bij activiteiten: gericht op jóuw talent! Ben je bijvoorbeeld een ster in koken, heb je groene vingers of ben je creatief? Dan maak je onze deelnemers daar heel blij mee! Je bent een vast gezicht voor bezoekers en je bent van hen daarmee van grote meerwaarde. En precies dát geeft jou een goed gevoel!


Wie ben jij?

  • Je bent sociaal, bent in staat een gesprek aanknopen en je hebt interesse in anderen.
  • Je zet jezelf en jouw talenten graag in voor een ander.
  • Je bent proactief en springt in waar dat nodig is.
  • Je hebt een open houding, je bent nieuwsgierig en staat er open voor om te leren over psychische kwetsbaarheden.
  • Je bent een dagdeel beschikbaar. De buurtkamer is open van maandag t/m vrijdag, maar we kijken wat past in jóuw agenda.


Wat bieden wij jou?

  • Een warm, spontaan en betrokken team waarin je met open armen wordt ontvangen. Samen maken jullie er wat moois van!
  • Je speelt een belangrijke rol in het leven van de deelnemers en een vast en vertrouwd gezicht.
  • Een plek binnen de Leviaan-gemeenschap, waarin wij jou écht zien en je regelmatig in het zonnetje zetten.
  • De mogelijkheid jezelf te ontwikkelen, zowel op de werkvloer als het deelnemen aan trainingen.
  • Reiskostenvergoeding wanneer je buiten 10 kilometer van de locatie woont én wij regelen jouw VOG-aanvraag.


Is het iets voor jou?

Spreekt deze rol je aan of wil je wat meer weten? Dan kun je contact opnemen met onze Vrijwilligerscoördinator Mariëtte Quint. Zij vertelt je graag meer. Je bent van harte welkom!



Wat vrijwilligers nodig hebben

😇 Verklaring Omtrent Gedrag

🗣️ Beheersing van het Nederlands

Hoe kom ik er?

Activiteit Delen

Over Leviaan Hoorn

Bij Leviaan geloven we in de kracht en potentie van ieder individu, ongeacht hun psychische uitdagingen.

We creëren een omgeving waarin iedereen zichzelf kan zijn en een betekenisvol leven kan leiden. We helpen mensen hun unieke talenten en mogelijkheden te ontdekken en benutten, zodat ze hun gewenste leven kunnen vormgeven.

Samen bouwen we aan een samenleving waarin psychische kwetsbaarheden gezien worden als een deel van de menselijke diversiteit en niet als een beperking.

Vrijwilligersvacatures die je misschien ook interessant vindt

Maak van jouw ervaring jouw kracht als ervaringsdeskundige

Structureel werk · Flexibele uren

Hoorn

Maak van jouw ervaring jouw kracht als ervaringsdeskundige

Zet jouw ervaring met psychische kwetsbaarheid in om anderen te steunen, hoop te geven en zelf te groeien als ervaringsdeskundige.

Geplaatst door De Hoofdzaak
Doe jij je boodschappen bij de Albert Heijn in de Huesmolen?

1-op-1 · 0—1 uur/week

Hoorn

Doe jij je boodschappen bij de Albert Heijn in de Huesmolen?

Wil jij dan een paar kleine boodschapjes extra meenemen voor een mevrouw van 86 jaar die daar om de hoek woont? Zij is dringend op zoek naar jouw hulp.

Geplaatst door Hulp Dichtbij
Breng wat extra warmte in het leven van een dame uit de Kersenboogerd

1-op-1 · Flexibele uren

Hoorn

Breng wat extra warmte in het leven van een dame uit de Kersenboogerd

Vind je het leuk om samen te puzzelen, knutselen, wandelen of gewoon een praatje te maken? Dan kijkt mevrouw naar je uit voor fijne momenten samen.

Geplaatst door Hulp Dichtbij
Zelfstandige vrijwilliger voor tweedehandswinkel Groene cirkel Netwerk Boutique

Structureel werk · 4—12 uur/week

Hoorn

Zelfstandige vrijwilliger voor tweedehandswinkel Groene cirkel Netwerk Boutique

Groene cirkel Netwerk Boutique verkoopt 2ehands kleding voor kinderen en (jong-)volwassenen.

Geplaatst door Stichting Netwerk, Wijkcentrum de Huesmolen
Kom jij koken in de pastorie van Westwoud, bij Kleinschalig Wonen Westwoud?

Structureel werk · Flexibele uren

Westwoud

Kom jij koken in de pastorie van Westwoud, bij Kleinschalig Wonen Westwoud?

Kook jij graag en heb je een warm hart voor ouderen? Kom dan koken met de bewoners van Stichting Kleinschalig Wonen in Westwoud!

Geplaatst door Kleinschalig Wonen Westwoud
Geniet samen van koffie, natuur en een goed gesprek

1-op-1 · Flexibele uren

Hoorn

Geniet samen van koffie, natuur en een goed gesprek

Meneer van 60 zoekt een maatje voor een wekelijks praatje, kopje koffie of een wandeling.

Geplaatst door Hulp Dichtbij

Vind Workshops die bij jou passen

Mei

27

Eenzaamheid Begrijpen: van Signaal naar Gesprek

Training · 27 mei, 13:30 - 16:30

Hoorn

Eenzaamheid Begrijpen: van Signaal naar Gesprek

Je leert als vrijwilliger eenzaamheid te herkennen en bespreekbaar te maken. Met praktische handvatten leer je van mens tot mens het echte gesprek aan te gaan.

Geplaatst door Vrijwilligerspunt
Nieuw
Basistraining vrijwilligers

Training · 2—4 uur

Hoorn

Basistraining vrijwilligers

Basistraining voor vrijwilligers: leer onze kernwaarden, grenzen stellen en signalen herkennen. Een sterke start in jouw vrijwilligersrol!

Geplaatst door Vrijwilligerspunt

Feb

10

Cultuurplein Westfriesland. Meer jongeren betrekken; Hoe doe je dat?

Training · 10 feb, 19:00 - 22:00

Hoorn

Cultuurplein Westfriesland. Meer jongeren betrekken; Hoe doe je dat?

Betrekken van meer jongeren bij jouw gezelschap of vereniging. Hoe pak je dit succesvoller aan?

Geplaatst door Vrijwilligerspunt

Mei

12

Nieuw
Assertiviteitstraining

Training · €15 · 12 mei, 19:00 - 21:00

Hoorn

Assertiviteitstraining

MEE & de Wering geeft een assertiviteitstraining van 6 bijeenkomsten van twee uur, waarin je vaardigheden leert om voor jezelf op te komen.

Geplaatst door Vrijwilligerspunt

Mrt

11

Alcohol- en drugsgebruik herkennen en bespreekbaar maken

Training · 11 mrt, 13:30 - 16:30

Hoorn

Alcohol- en drugsgebruik herkennen en bespreekbaar maken

Leer in deze training hoe je als vrijwilliger alcohol- en drugsgebruik herkent én bespreekbaar maakt.

Geplaatst door Vrijwilligerspunt

Mrt

31

Vergroten zichtbaarheid

Training · 31 mrt, 19:00 - 21:30

Hoorn

Vergroten zichtbaarheid

Leer hoe je jouw organisatie duidelijk en krachtig onder de aandacht brengt in jouw gemeente of regio.

Geplaatst door Vrijwilligerspunt